انرژی

فیلتر توسط

با خرید کولر انرژی سلولزی سلامت باشید !

وقتی قصد خرید کولر آبی سلولزی انرژی را دارید مطمئن باشید بهترین تصمیم را گرفتید و محصولی بسیار باکیفیت را خواهید داشت . این برند همیشه جزو 3 برند اول محصولات سرمایشی بوده است ولی قطعا بین محصولات سلولزی بین 2 برند اول است . تخصص اصلی انرژی در محصولات سرمایشی ، یعنی همین کولر سلولزی انرژی است و بعد از مدتی فقط محصولات سلولزی را در سبد محصول خود حفظ کرد . تولیدات این برند به دلیل کیفیت بالا توانسته گواهی استاندارد اروپا (CE) را دریافت کند .

خرید کولر آبی انرژی سلولزی از رادیو خرید :

انرژی در محصولات خود به نکات و جزئیاتی توجه میکند که کمتر برندی توجه میکند و این نشان دهنده احترامی است که برای مخاطبان خود قائل است . برای مثال سقف کولرهای پشت بامی این برند زاویه دار طراحی شده است اما دلیل آن چیست ؟یکی از عوامل خرابی و زنگ زدگی کولر ها همین آب بارانی است که در سقف کولر ها جمع میشود . کولر سولزی انرژی این موضوع را به خوبی متوجه شده و در طراحی خود لحاظ کرده است . پایه هایی که برای محصولات انرژی استفاده شده  هم با سایر برند ها متفاوت است و کارایی بسیار بیشتر و طول عمر بالاتری دارند .

قیمت کولر سلولزی انرژی مناسبه ؟

قیمت کولر انرژی سلولزی نسبت به مدل های پوشالی و حتی سایر برند ها بالاتر است ولی هیچ گرانی بی دلیل نیست . این برند بسیار شفاف و حرفه ای عمل میکند اما چرا ؟ انرژی کولر آبی سلولزی خود را در دو سطح کیفی تولید میکند . مدل های اقتصادی که در مدل آنها حرف E دیده میشود و مدل های معمولی که همین نشان دهده این است که انرژی کاملا به فکر طرفداران خود است . در مدل اقتصادی طول ضخامت ورقه بدنه کمتر است اما این به معنی بی کیفیت بودن نیست . ضخامت ورق آهنی مدل های معمولی کولر آبی سلولزی انرژی نسبت به استاندارد ها بیشتر است و برای مدل های اقتصادی اندازه استاندارد ها و هم اندازه سایر برند ها . همین ها باعث میشود فروش کولر انرژی سلولزی بسیار بالا باشد و مخاطبان خاص خود را داشته باشد .

گارانتی خرید کولر سلولزی انرژی :

کولر آبی انرژی دارای 18 ماه گارانتی همین شرکت است و نصب آن رایگان است . پشتیبانی و خدمات انرژی تا حد خوبی قابل قبول است و میتواند شما را راضی کند . 

مدل های کولر انرژی سلولزی :

تنوع مدل های کولر آبی انرژی سلولزی واقعا فوق العادست . یکی از خوبی های این برند ، کولر صنعتی سلولزی انرژی است که مخصوص کارگاه ها و فضا های بزرگ است . در جدول زیر نگاهی به مدل های این برند میاندازیم .

کولر سلولزی انرژی بغل زن

مدل ها توان
EC 0350 3500
EC 0550 5500
EC 0550e 5500 اقتصادی
EC 0700 7000
EC 0700e 7000 اقتصادی
EC 0750 7500 با توان بالا

توجه کنید که کولر انرژی سلولزی اقتصادی ، از نظر توان سرمایش با مدل های معمولی هیچ تفاوتی ندارد .


کولر بالا زن انرژی سلولزی
مدل ها توان
VC 0380 3800
VC 6000 6000

در پایان سوالات خود را درباره محصولات سرمایشی انرژی ازما بپرسید . کارشناسان تیم رادیو خرید به سرعت به سوالات شما پاسخ خواهند داد .

ادامه مطلبShow less

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری