پاکشوما

فیلتر توسط

ماشین لباسشویی پاکشوما ، یک پله تا جهانی شدن !

شما با خرید ماشین لباسشویی پاکشوما میتوانید این اطمینان را داشته باشید که یک محصول باکیفیت را با امکانات کاربردی خوب خریداری کرده اید . پاکشوما جایگاه بسیار مهمی را در تولید محصولات شوینده ایرانی دارد و این برند جزو پرفروش ترین های این دسته میباشد . پاکشوما ماشین لباسشویی درب از بالا هم در سبد محصولات خود دارد که سبد محصولات این برند را به خوبی تکمیل میکند . پاکشوما در دسته محصولات درب از جلو هم ظرفیت های متفاوتی که دارد میتواند نیاز های شما را برطرف کند . معمولا برند هایی که محصولاتی با کیفیت دارند ، از ظاهر تولیدات خود غافل میشوند اما پاکشوما به خوبی به این نکته توجه کرده است . محصولات این برند ظاهر خاص خودشان را دارند ولی مشخصا در طراحی ظاهری آنها نیم نگاهی به برند الجی داشته اند . در سال 2017 پاکشوما جزو بزرگترین و بهترین تولید کنندگان لباسشویی در جهان شد

قیمت ماشین لباسشویی پاکشوما :

قیمت ماشین لباسشویی پاکشوما بسیار مناسب است ، به شکلی که به یکی از رقیبان جدی برند های خارجی در ایران تبدیل شده است . اما نکاتی هم وجود دارد که به پیشرفت محصولات این برند کمک میکند . برای مثال نسل جدید ماشین های لباسشویی دارای 2 درب هستند که هم جذابیت خاصی دارند و هم بسیار کارامد هستند . اما این نوع محصولات در بین ماشین لباسشویی پاکشوما دیده نمیشود . مهم ترین نکته استفاده از موتورهای تسمه ای است که هم صدای بیشتری دارد وهم لرزش بالاتری دارد . اما موتور های تسمه ای پاکشوما اینورتر بوده و مصرف برق پایین تری دارند . نسل جدید محصولات این برند دارای موتور BLDC هستند که نسل جدید موتور های گیربکسی به حساب میایند .

خرید ماشین لباسشویی پاکشوما از رادیو خرید :

یکی از نکات مثبت که روی قیمت لباسشویی پاکشوما هم موثر است داشتن ورودی لوله آب گرم است . ورودی لوله آب گرم باعث میشود که دیگر هیتر ها که با برق کار میکند برای گرم کردن آب روشن نباشد و این باعث کاهش مصرف برق میشود . ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما با اختلاف بهترین دوقلوی بازار ایران یا همان درب از بالا است که کیفیت فوق العاده ای دارد . جدید ترین تولید این برند ماشین لباسشویی پاکشوما دوقلو با ظرفیت 15.5 کیلو است که بالاترین ظرفیت در بین محصولات ایرانی است . تنوع محصولات پاکشوما در این دسته هم بسیار عالی است و دست شما را برای انتخاب باز میگذارد . در سبد محصولات این برند لباسشویی با ظرفیت های 6،7،8 و 9 کیلو وجود دارد که از این جهت تکمیل ترین محصول را در بین برند های ایرانی دارد .

گارانتی خرید ماشین لباسشویی پاکشوما :

شرکت پاک سرویس که سابقه خوبی هم دارد برای ماشین لباسشویی های پاکشوما 2 سال گارانتی مد نظر گرفته است ولی برای موتور ضمانت جداگانه ای وجود ندارد . در نهایت پاک سرویس موظف است تا 10 سال به شما خدمات و قطعه ارائه دهد . در کل ماشین لباسشویی های پاکشوما گزینه بسیار مناسبی برای خرید است که کیفیت مناسبی دارند .

انواع مدل های ماشین لباسشویی پاکشوما :

ماشین لباسشویی پاکشوما درب از جلو (6-7-8-9 کیلوگرم)
سری مدل ظرفیت نوع درب نوع موتور  دور خشک کن مصرف انرژی


K Series


TFU94407 9 کیلوگرم فضایی تسمه ای 1400 دور در دقیقه A++
TFI94401 9 کیلوگرم فضایی تسمه ای 1400 دور در دقیقه A++
TFI94402 9 کیلوگرم فضایی تسمه ای 1400 دور در دقیقه A++
TFU84401 8 کیلوگزم فضایی تسمه ای 1400 دور در دقیقه A++
TFU74401 7 کیلوگرم فضایی تسمه ای 1400 دور در دقیقه A++
H Series

TFU73200 7 کیلوگرم معمولی تسمه ای 1200 دور در دقیقه A++
TFU63100 6 کیلوگرم معمولی تسمه ای 1000 دور در دقیقه A++

کمتر برندی در بین محصولات خود ، ماشین لباسشویی درب از بالا دارد . همین فروش لباسشویی پاکشوما را افزایش میدهد .

ماشین لباسشویی دوقلو پاکشوما درب از بالا
مدل ظرفیت نوع درب دور موتور مصرف انرژی
PWT 1564 AJ 15.5 کیلوگرم از بالا 400 دور در دقیقه A
PWK 1574 AJ 15.5 کیلوگرم از بالا  800 دور در دقیقه A
PWD 9653 AJ 9.6 کیلوگرم از بالا 800 دور در دقیقه A
PWN 9654 AJ 9.6 کیلوگرم از بالا 800 دور در دقیقه A
PWT 7241 KJ 7 کیلوگرم از بالا 1400 دور در دقیقه A
PWB 8554 8.5 کیلوگرم از بالا 1200 دور در دقیقه A

در پایان هر گونه سوالی درباره خرید ماشین لباسشویی پاکشوما را در قسمت پرسش و پاسخ از ما بپرسید . کارشناسان تیم رادیو خرید به سرعت به سوالات شما پاسخ خواهد داد .

ادامه مطلبShow less

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری