اسنوا

فیلتر توسط

ساید بای ساید اسنوا ، آماده ترین بازیکن اسنوا :

یخچال ساید بای ساید اسنوا قطعا پرفروش ترین و باکیفیت ترین محصول اسنواست که به دلیل تخصصی بودن تولید این محصول ، قدرت برند اسنوا در مقایسه با سایر برند های ایرانی را نشان میدهد . اسنوا با زیرکی قسمتی از بار لوازم خانگی را هدف قرار داد که رقیب کمتری داشته باشد و با توجه به قیمت یخچال فریزر ساید بای ساید اسنوا در مقایسه با برند های خارجی ، توانست حجم بسیار زیادی از فروش این محصول را برای خود کند . مهمترین پارامتری که شما را برای خرید یخچال ساید بای ساید اسنوا قانع میکند ، طراحی های آن است که شباهت هایی به برند جهانی سامسونگ دارد اما اسنوا از این هم فراتر رفته است .

خرید ساید بای ساید اسنوا از رادیو خرید :

اسنوا ساید بای ساید های خود را با توجه به کابینت های آشپزخانه ایرانی طراحی کرده است که همین باعث میشود که آشپزخانه شما جلوه خاصی بگیرد . استفاده از خطوط در یک راستا و دسگیره های مخفی باعث شده تا ظاهر ساید های اسنوا توجه هر خریداری را جلب کند . اگر بخواهیم گران ترین ساید های ایرانی را لیست کنیم ، قیمت یخچال ساید بای ساید اسنوا در جایگاه دوم قرار میگیرد و گران ترین آنها برای برند دوو است . اما هر گرانی دلیلی دارد که در ادامه به آن میپردازیم . اما تنوع مدل های ساید بای ساید اسنوا هم به شکلی است که کاملا دست شما را برای انتخاب باز میگذارد و در مجموع این برند چیزی حدود 8 مدل ساید بای ساید دارد که در سری های مختلف تقسیم شده اند .

قیمت ساید بای ساید اسنوا بر اساس سری :

  1. هارمونی
  2. هایپر
  3. وی ای هایپر
  4. گالری

محصولات این برند در مجموع دارای 4 سری است که از 1 به 4 قیمت آن افزایش دارد و از محصولات 27 فوت تا 35 فوت را شامل میشود . اما اگر تصور میکنید که گران ترین ساید بای ساید اسنوا از نظر فنی و موتور بهتر از ارزان ترین آن است ، اشتباه میکنید . همه این محصولات از نظر فنی تقریبا برابر هستند و دلیل تفاوت قیمت آنها ، امکانات کاربردی و ظرفیت های متفاوت است . پرفروش ترین یخچال side by side اسنوا از بین این 4 گروه سری هارمونی است که هم قیمت مناسبی دارد و هم امکانات مناسبی را برای شما فراهم میکند . اما یک نکته بسیار مهم : عمده ترین تفاوت ساید بای ساید سری گالری با سری Hyper VE در درب سوم است ولی تفاوت قیمت آنها نسبتا زیاد است .

گارانتی خرید یخچال ساید بای ساید اسنوا :

اسنوا به دلیل استفاده از کمپرسور های اینورتر دیجیتال در یخچال فریزرخود ، 124 ماه برای موتور ساید های خود در نظر گرفته است و 24 ماه نیز کل محصول گارانتی دارد . نکته مهم این این است که اسنوا تا 10 سال وظیفه دارد تا به شما خدمات و قطعات اراعه دهد تا خیال شما از گارانتی محصولات نیز راحت شود .

انواع مدل های یخچال فریزر ساید بای ساید اسنوا :

در لیست زیر تمامی  مدل  های یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا را از گران ترین تا ارزان ترین برای شما لیست کرده ایم . قیمت ها از بالا به پایین کم میشود .


انواع مدل های یخچال ساید اسنوا

سری مدل رنگ ظرفیت نوع کمپرسور آب سردکن و یخساز

توضیحات

گالری

SN8-3350 سفید متالیک / استیل 35 فوت اینورتر دیجیتال اتوماتیک سه درب
SN8-3320 سفید متالیک / استیل 32 فوت اینورتر دیجیتال اتوماتیک سه درب
هایپر وی ای

S8-2352 سفید متالیک / استیل 35 فوت اینورتر دیجیتال اتوماتیک همان سری گالری ولی 2 درب
S8-2322 سفید متالیک / استیل 32 فوت اینورتر دیجیتال اتوماتیک همان سری گالری ولی 2 درب
هارمونی

SN8-2340 سفید متالیک / استیل 32 فوت اینورتر دیجیتال اتوماتیک اقتصادی ولی باکیفیت
SN8-2261 سفید براق / سفید متالیک / استیل 27 فوت اینورتر دیجیتال اتوماتیک پرفروش ترین

در پایاین هرگونه سوال و راهنمایی در خصوص خرید محصولات این برند داشیتید میتوانید در صفحه همین محصول از ما بپرسید . کارشناسان تیم رادیو خرید به سرعت به سوالات شما پاسخ خواهند داد .

ادامه مطلبShow less

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری